• ANASAYFA
 • HAKKIMIZDA
 • ÜRÜNLERİMİZ
 • İK
 • İLETİŞİM
 • HAKKIMIZDA
  Farsça ‘’Haber Veren’’ anlamına gelen RAVİ, size Ev Dekorasyonu konusunda en trend ve en şık ürünleri haber vermek için kurulmuştur. Sizi mutlu edecek, dünyanızı ve evinizi güzelleştirecek her şeyi her zaman Ravi’de bulacaksınız !

  Ravi’de Neler Var?
  Ravi olarak her zaman en kaliteli ürünleri bulmanızın birçok nedeni var. İthal ya da Anadolu şehirlerindeki zanaatkarların elinden çıkan eşsiz parçalar; kısacası tüm Ravi ürünleri, %100 müşteri memnuniyeti hassasiyetiyle özenle seçilmiştir. Ayrıca ünlü tasarımcıların hayallerinden meydana gelmiş özel seriler ve mağaza sahibi Bahar FURAT’ın özel koleksiyonları da Ravi mağazalarında siz değerli müşterilerimiz için yerlerini almışlardır.

  Heykellerden, biblolara, ikramlıklardan, bardak takımlarına kadar bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek estetik, kaliteli ve büyüleyici ürünlerimizi yerinde görüp test etmek için sizi Vadistanbul AVM 2. Kattaki mağazamıza bekleriz.

  Güler yüzlü hizmet; mutlu müşteriler
  RAVİ mağazasına girdiğiniz anda karşılaşacağınız ilk şeyin "güler yüz” olacağı konusunda emin olabilirsiniz. İşlerinde uzman personellerimiz, evinize en uygun ürünü bulma konusunda yardımcı olacak ve mağazamızdan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlayacaklardır.  Vizyon ve Misyon; Ravi güzeliği ve kaliteyi haber verir.
  Hizmet ve ürün kalitesini devamlı yükselterek %100 müşteri memnuniyetiyle Türkiye’nin en beğenilen ve tercih edilen züccaciye markası olmak. Yani günün sonunda duymak istediğimiz; " Ravi ise güzel ve kalitelidir”.